Neem contact op

Boek hier een meet-up call van 15 minuten. Ik luister naar je issues en stel je een aantal belangrijke vragen.

.

Business Tales B.V.

Office: Poststraat 2
1401 EZ Bussum

Postbus: Middenweg 239-1
1098 AP Amsterdam

E-mailadres: info@businesstales.com
Telefoonnummer: 020 3705007
KvK nr: 63762218

Wilma Out, Creative Director
06 10581963  wilma.out@businesstales.com

Hans Ruinemans, Boardroom Monk 06 54696045 hans.ruinemans@businesstales.com

Ineke Schnieder, Office Manager
06 10581963  info@businesstales.com

Timo Stalenhoef, Office Assistent
020 3705007  timo.stalenhoef@businesstales.com

Joeri Vos, Media & Communications Management
020 3705007  joeri.vos@businesstales.com

Daniel Epskamp, Channel Management
020 3705007  daniel.epskamp@businesstales.com

Remy de Zwart, UX/UI Design
020 3705007  remy.de.zwart@businesstales.com

Shadi.Vosoug, Graphic Design
020 3705007  shadi.vosoug@businesstales.com