Neem contact op

Een korte meet-up call met Hans Ruinemans?  https://go.oncehub.com/Hans

Slow down. Wise up? Vul dan ‘t formulier in. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Business Tales B.V.

Office: Poststraat 2
1401 EZ Bussum

Postbus: Middenweg 239-1
1098 AP Amsterdam

E-mailadres: info@businesstales.com
Telefoonnummer: 020 3705007
KvK nr: 63762218

Wilma Out, Creative Director
06 10581963  wilma.out@businesstales.com

 Hans Ruinemans, Boardroom Monk 06 54696045 hans.ruinemans@businesstales.com

Ineke Schnieder, Office Manager
06 51690452  info@businesstales.com

Daphne Koopman, Office Assistent
020 3705007  daphne.koopman@businesstales.com

Luc Zahradnik, Media, Graphics & Animations
020 3705007  luc.zahradnik@businesstales.com

Daniel Epskamp, Social Media & Channel Management
020 3705007  daniel.epskamp@businesstales.com

Lars de Bois, Marketing management
020 3705007  lars.de.bois@businesstales.com