Neem contact op

Vul het onderstaande formulier in. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Business Tales B.V.

Office: Business Tales B.V.
Poststraat 2
1401 EZ Bussum

P.O. Box: Middenweg 239-1
1098 AP Amsterdam

 

E-mailadres: info@businesstales.com
Telefoonnummer: 020 3705007
KvK nr: 63762218

Wilma Out, Creative Director & Senior Copywriter
06 10581963  wilma.out@businesstales.com

Ineke Schnieder, Office Manager
06 51690452  info@businesstales.com

Hans Ruinemans, Boardroom Monk
06 51690452  hans.ruinemans@businesstales.com

Donna Steenbergen, Copy & Media
020 3705007  donna.steenbergen@businesstales.com

Nicky Gibbs, Marketing & Communicatie
020 3705007  nicky.gibbs@businesstales.com

Yoy Vrijhof, Online & Graphics
020 3705007  yoy.vrijhof@businesstales.com

Daan Schelvis, Online Broadcast
020 3705007  daan.schelvis@businesstales.com

Roeland Duyn, Media
020 3705007  roeland.duyn@businesstales.com

Duco van Nek, Social Media
020 3705007  duco.van.nek@businesstales.com