Contact

Boek hier een meet-up call van 15 minuten door op de knop hieronder te klikken. Ik luister naar je issues en stel je een aantal belangrijke vragen. Of stuur mij een bericht via de mail op: hans.ruinemans@businesstales.com.

Openingstijden

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo

09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
Gesloten
Gesloten

Adres/contact

Kantooradres:
Poststraat 2
1401 Bussum

Postadres:
Middenweg 239-I
1098 AP Amsterdam

E-mailadres: info@businesstales.com
Telefoonnummer: 020 3705007
KvK nr: 63762218

 

Wilma Out, Creative Director
06 10581963
wilma.out@businesstales.com

Joeri Vos, Media & Communications Management
020 3705007 
joeri.vos@businesstales.com

Hans Ruinemans, Boardroom Monk 06 54696045
hans.ruinemans@businesstales.com

Daniel Epskamp, Channel Management
020 3705007 
daniel.epskamp@businesstales.com

Ineke Schnieder, Office Manager
06 10581963
info@businesstales.com

Remy de Zwart, UX/UI Design
020 3705007 
remy.de.zwart@businesstales.com

Timo Stalenhoef, Personal Assistent
020 3705007
timo.stalenhoef@businesstales.com

Klau Reppenhagen, Facilitair Assistent
020 3705007
klaudiusz.reppenhagen@businesstales.com

Sociale Media

Hans Ruinemans
Boardroom monk

@boardroommonk

@HansRuinemans
@hansruinemans
hansruinemans
Hans Ruinemans

Contactgegevens

020 3705007
info@businesstales.com
hans.ruinemans@businesstales.com

Adres

Kantooradres: Poststraat 2
1401 EZ Bussum

Postadres: Middenweg 239-1
1098 AP Amsterdam